اطلاعیه پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان دکتری ۹۴ دانشگاه تهران

shakes-news

دانشگاه تهران در اجرای سیاستهای هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و ارائه تسهیلات به آنان برای ورود به دوره دکتری، به استناد آیین نامه شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره ۶٧٢٧٢/٢١ مورخ ١٨/۴/٩٣ و اصلاحیه مربوطه به شماره ٢٣٧٢٠٠/٢١ مورخ ١۶/١٢/۹۳ و مطابق با مصوبات شورای آموزشی دانشگاه مورخ ١/٢/٩۴، برای سال تحصیلی
۹۵-۹۴ در رشته هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارند(پیوست شماره۲)، به صورت مازاد برظرفیت آزمون دوره روزانه وبا رعایت کامل شرایط مندرج درآیین نامه مذکور (پیوست شماره‌۱) دانشجو می پذیرد.


متقاضیان ادامه تحصیل از طریق سهمیه استعدادهای درخشان در مقطع دکتری(Ph.D) ، چنانچه شرایط لازم طبق آیین نامه مذکور را دارا باشند، می‌توانند با مراجعه به سایت srm.ut.ac.ir (سامانه درخواست دانشجو- مداد ) فرم تقاضا (پیوست شماره‌۴) را به همراه مدارک خواسته شده (پیوست شماره۳)  حداکثر تا تاریخ ۲/۳/۱۳۹۴ در همان سامانه بارگذاری نمایند. داوطلب پس از ثبت درخواست و تایید شرایط اولیه توسط ستاد، ضروری است جهت کسب اطلاعات دقیق و جامع تر به سایت پردیس/ دانشکده مربوطه مراجعه و با در دست داشتن پرینت تایپ و امضا شده فرم تقاضانامه، کلیه مدارک و سوابق علمی پژوهشی خود را جهت تشکیل پرونده و انجام مصاحبه (در روزهای تعیین شده توسط پردیس/ دانشکده)  به مسوول ذیربط ارائه نماید.
جدول وضعیت پذیرش رشته ها و آدرس/ محل ها جهت اطلاع داوطلبین گرامی، به همراه شماره تماس (در ساعات اداری) برای پاسخگویی (پیوست شماره۲) در نظر گرفته شده است.

تذکرات مهم :

۱٫      بررسی کیفی و ارزیابی علمی داوطلب، توسط گروه مربوطه درپردیس/ دانشکده انجام می‌پذیرد که پس تعیین و اعلام منتخبین از سوی پردیس/ دانشکده ذیربط، اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید حوزه معاونت آموزشی دانشگاه ، به همراه جدول تکمیل شده ارزشیابی برای هریک از داوطلبان، برای تایید صلاحیت عمومی به سازمان سنجش ارسال می‌گردد. لذا قطعی شدن پذیرش و ثبت نام هر یک از منتخبین منوط به تایید سازمان مذکور خواهد بود.

۲٫       داشتن شرایط اولیه، تحویل مدارک، تشکیل پرونده، معرفی از سوی پردیس/ دانشکده، به منزله پذیرش قطعی تلقی نمی‌گردد و هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نمی کند.

۳٫       داشتن حداقل دو مقاله علمی – پژوهشی ضروری است.

تبصره: اگر تعداد نفرات شرکت کننده در ارائه مقاله فقط استاد و خود دانشجو باشد، داشتن یک مقاله کافی می‌باشد.

۴٫       به مدارکی که خارج از مهلت تعیین شده بارگذاری گردد ، ترتیب اثر داده نخواهد شد 

۵٫       در پذیرش این سهمیه، الزامی برای پردیس/دانشکده ها و گروه های ذیربط وجود ندارد. بنابراین تاکید می‌گردد در خصوص رشته هایی که پردیس/ دانشکده ها عدم آمادگی را جهت پذیرش سهمیه مذکور اعلام نموده اند اقدامی متصور نمی باشد.

 

وجه پرداختی به‌ هیچ عنوان وتحت هیچ شرایطی مسترد نمی‌گردد لذا قبل از واریزهزینه دقت لازم مبذول گردد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود به سایت جدید ما کلیک کنیدhttp://samdb.ir/